Kdo volá?
 • This website can be translated into your browser language - switch to en?

  tellows is also available in your country! Change to USA, Kanada: www.tellows.com

Telefon zvoní a chcete vědět, kdo volá?

tellows poskytuje informace pro identifikaci oprávněných nebo nebezpečných hovorů - díky celosvětové komunitě.

tellows - volné zpětné vyhledávání telefonních čísel

1868845
Recenze komunity
221386
Registrovaní uživatelé
103411543
Recenze komunity

Kategorizujeme volání podle typu, např. Legitimní číslo, loterie, nákladová pasti atd. Pochybné telefonní číslo je přiděleno tellows score mezi 1-9, což označuje, jak je důvěryhodné číslo. Takže se můžete rozhodnout, zda máte přijmout hovor nebo ne.

Novinky z blogu řečníků


  Kdo nezná takovou situaci? Tvůj mobil zvoní a na displeji se objeví nějaké číslo, které jste ještě nikdy neviděli. Váháte: Mám to vzít? Kdo to může být? S těmito otázkami nejste sami! Proto jsme s tellows.cz vytvořili databanku, která Ti pomůže odhadnout, zda-li má cenu brát telefon nebo zda-li se jedná o hovor, který by jste měli ignorovat, protože je jen ztráta Vašeho času. Kromě odhadnutí rizika najdete na tellows.cz také geodata ke každému číslu. S těmito údaji můžete zjistit, odkud hovor přichází. Na tellows-Blog najdete další informace.

  Naposledy zadané komentáře

  1. Míra hlásil číslo 733536726 jako Agresivní reklama

   SPAM, obtěžující nevyžádané telefonáty

   733536726 (T-Mobile ) - Podívat se na podrobnosti a komentáře - 1
  2. Pešlova hlásil číslo 90440099 jako Finanční past

   Dostala jsem hlášku,ze je můj telefon napadený viry a pokud hned nezaplatim vypne se mi telefon.Poslala jsem 99,-Kč a nyní hledám co je to za číslo.Je to nehoráznost. Řeší to vůbec někdo.Pešlova

   90440099 (zvláštním tarifem) - Podívat se na podrobnosti a komentáře - 15

  Odkud přicházejí informace o telefonních číslech?

  Naše tellows.cz komunita může komentovat každé telefonní číslo. Při tom se klasifikují hovory a jsou zařazeny podle typu hovoru. Hlavní část tellows je tellows skóre. Je to dobře vypracovaný algoritmus, který přidělí každěmu číslu rizikovou skupinu a Tobě poradí, zda máš brát telefon nebo radši ne. Abychom mohli sbírat co nejvíce informací o číslech, jsme otkázáni na Tvojí pomoc! S Tvými komentářemi a s Tvém odhadnutím rizika pomůžeš naší komunitě pobrat co nejvíce telefonních čísel.

  Komentáře k nejhledanějším číslům

  1. Ludvík XIV. hlásil číslo 241004555 jako MÉDEA RESEARCH, k.s.

   Tak nikoliv medea research, k.s. ale MÉDEA RESEARCH, k.s. (s dlouhým é) skutečně existuje, ale má jiné IČO než tvrdil volající a sice 27084469. Ale jediným komplementářem této komanditní společnosti je právě ona MÉDEA, a.s. Sídlo mají obě firmy totožné: https://mapy.cz/zakladni?x=14.4277276&y=50.0307844&z=17&pano=1&source=addr&id=8947019&pid=56059055&yaw=2.775&fov=1.570&pitch=-0.066 . A tento Soukup je ten mediální magnát (např. TV Barrandov) https://cs.wikipedia.org/wiki/Jarom%C3%ADr_Soukup .

   241004555 (Středočeský kraj) - Podívat se na podrobnosti a komentáře - 76
  2. Milada hlásil Tajné Služby neznámého státu s číslem 277005130 jako Telefonní teror

   Nejedná se náhodou o tajné služby?
   POZOR! Určitě se nejedná o nabídku zboží nebo služeb. Jste možná tzv. #ZacílenáOsoba (#TargetedIndividual), která je nepřetržitě sledována nějakou skupinou neznámých pachatelů -tzv. organizovaný #GangStalking. Nesledují vás náhodou tajné služby nebo dokonce rozvědka nějakého státu? Možná jdou po vás na základě nějaké falešné stopy, kterou jím někdo škodolibý z vašeho okolí podstrčil a oni naletěli. Každopádně jsou šťastní, že mohou někoho šikanovat a mají za to královsky zaplaceno (ne náhodou z naších daní?). Jedná se pravděpodobně o zjišťování GPS souřadnic, kde se zrovna nacházíte. Někdy Vám stačí se podívat z okna a ve vzdálenosti na kterou si nedokážete opsat registrační značku auta, vám z tohoto zaparkovaného auta někdo svítí do Vaších oken velmi silnými pozicírovanými - zvedacímí, často xenonovými světlomety v kombinaci s laserových paprskem, neboť zároveň provádějí nově vyvíjený dálkový odposlech - zpětným odrazem laseru od okénní tabule. Pozor, tito pachatelé si vás pravděpodobně potřebují nahrát ve stavu rozčílení.
   Cítíte někdy krátkou, milisekundovou el.ránu do hlavy, přesněji přímo do mozku, jako byste byl(-a) zasažen nějakým dálkovým, přes stěny procházejícím #elektro-paralyzérem? V tom momentu vám nečekaně tito pachatelé značně zvednou tlak krve mikrovlnými zbraněmi na bázi sítě 5G? Provádějí Vám spoustu dalších ohavností nově vyvíjenými elektromagnetickými, radiofrekvenčními zbraněmi, zbraněmi směrovaného energetického výboje #DEW - vše na bázi nové, bezdrátové sítě 5G k rozhánění protestujícího davu? Cítíte někdy bolestivý útok #mikrovlnými zbraněmi anebo vás násilně uspávají a přitom ještě před pár sekundami jste necítili žádnou únavu? Možná, že Vás vybrali k 24/7 torturování jako pokusného králíka k militaristickým experimentům? Možná byste se měli obrátit na nezávislá, liberální média, což je pravděpodobně jediný způsob obrany v této záležitosti. A taky vyhledat další obětí, ať nejednáte sám (sama).
   Anebo hledat pomoc mezinárodně?

   277005130 (Praha) - Podívat se na podrobnosti a komentáře - 9
  3. Knedlička hlásil ossz s číslem 774554226 jako Bezpečné číslo

   Číslo 774554226 je na Okresní správu sociálního zabezpečení

   774554226 (Vodafone česká republika) - Podívat se na podrobnosti a komentáře - 4

  © 2010-2019 tellows
  Opustit mobilní verzi
  akceptovat

  Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti