phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. kiki nahlásil/a neznámé s číslem 271480738

    Proboha lidi, tahle čísla jsou centrály - nedovoláte se na ně zpátky. Linku může využívat operátor, poskytovatel elektřiny, veřejný výzkum,atd. Automat postupně vytáčí různé kombinace čísel a když natrefí na nějaké, které vyzvání nebo ho někdo zvedne, tak ho uloží do databáze, kterou si může firma KOUPIT a využít ji k telemarketingu. NIKDO se nenudí a nebaví se tím, že VÁM volá, a pak to položí, prostě je to automat. Pak vám zavolá podobné číslo a nějaký brigádník vám něco nabídne. Dělají to všichni operátoři, když budete u T-Mobilu, tak vám budou volat z T-Mobilu, nedělá to jenom O2. Měnit si kvůli tomu číslo je nesmysl, vaše nové číslo automat opět prozvoní - to je byznys. Dokud si nezablokujete telemarketing u svého operátora (a i to není stoprocentní, protože operátor vám přestane volat se svými nabídkami, ale ostatní nabízeči vám budou pravděpodobně volat dál), tak se tomu neubráníte, vzhledem k tomu, že telefonický marketing a prodej po telefonu není trestný. Prostě to nezvedejte, případně se ani neobtěžujte voláním zpět - na ústřednu se nedovoláte, není to technicky možné.

Tento komentář k číslu 271480738 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti