phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Dalimil nahlásil/a neznámé s číslem 277009500

    Dnes odpoledne mi z tohoto čísla volali. Ozvala se nějaká mladá slečna s tím, že pracuje pro nějakou agenturu, která dělá výzkum veřejného mínění. Zeptala se, jestli mám 5 minut čas a vyptávala se kolik mi je let, jestli já nebo někdo z rodiny pracuje v oborech výroba alkoholu a lihovin, PR atd. Po 2 otázkách mi bylo řečeno, že už mají všechny hovory zpracovány a tudíž mé údaje nepotřebují. Poděkovala a rozloučila se. Nevím, co to bylo a kde vzali moje číslo, ale když tak čtu Vaše reakce, budu si dávat pozor a už to příště nezvednu.

Tento komentář k číslu 277009500 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti