phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Leona nahlásil/a neznámé s číslem 277009500

    Nevím kam na tyhle věci chodite.. Je to normální výzkum trhu.. je to největší ceska tazatelska spolecnost. Už jsem pracovala pro několik takových společností a proto vim ze se rozhodne neptaji kdy jste doma. PSČ chtějí někdy vědět ale to proto aby ten výzkum někam zařadili. Jinak se u kazdeho dotazníku ptají jestli chcete zůstat anonymni nebo ne. Nehledě na to ze když na něco nechcete odpovědět nemusíte nebo můžete říct rovnou ze žádný nechcete dělat. A čísla berou všude možně. To by jste ho nesměli nikdy nikde použít na internetu např. A jestli tady po někom chtěli adresu a vědět kdy je doma tak to určité nebyla aisa spíš tu někdo šíři poplašné zprávy :D jestli vám gurt volají tak to proste vemte jelikož jim číslo vybírá počítač a to Vase bude vybírat tak dlouho dokud nebude dotazník udělán nebo odmítnut. :)

Tento komentář k číslu 277009500 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti