phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Petra nahlásil/a neznámé s číslem 277009500

    Přesně tak je to společnost TNS AISA, která se zabývá různými průzkumy trhu, které jí jsou zadávány. Prostě kdo si zaplatí pro toho dělá průzkum. A jak je tu psáno, dělají i onen placený průzkum rádií. Tady dělají skupinové diskuze, je to jedna z v marketingu hodně známých společností. Neměla jsem problém s obtěžováním, na průzkumy ohledně rádií se domluvíme na čase, když volají kvůli něčemu jinému a odmítnu, tak už nevolají.

Tento komentář k číslu 277009500 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti