Autodoprava | Sihelský

605296061 / +420605296061

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 605296061
Majitel a adresa:
Autodoprava | Sihelský
Veltrubská 543 28002 Kolín
Město: T-Mobile - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Zobrazení mapy

Klikněte na mapu pro zvětšení

Autodoprava | Sihelský Přepravní služba

Firma Milan Sihelský a úzce spolupracující firma Sihelský s.r.o., sídlí v Kolíně-Sendražicích a obě se zabývají autodopravními, servisními a logistickými službami. V současné době patří svou kvalitou a rozsahem služeb k předním firmám ve Středočeském kraji. Specializujeme se na: • nákladní dopravu • servis nákladních vozidel • provoz vlastní čerpací stanice Hlavní činností firmy je přeprava sypkých materiálů, ale převážíme cokoliv po celé České republice a Evropě.

Otevírací doba

M-Su 24hr
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 605296061Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v T-Mobile

Přepravní služba společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 605 (T-Mobile )