PROFIVYSKY,s.r.o.

605506610 / +420605506610

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 605506610
Majitel a adresa:
PROFIVYSKY,s.r.o.
Třída maršála malinovského 936 68601 Uherské Hradiště
Město: T-Mobile - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Zobrazení mapy

Klikněte na mapu pro zvětšení

PROFIVYSKY,s.r.o. Zahradnictví

Potřebujete pomoct s kácením stromů nebo vyčistit střechu či fasádu? Kontaktujte naši firmu v Uherském Hradišti. Naše firma se zaměřuje na rizikové kácení stromů, kácení stromů, frézování pařezů, údržbu dřevin rostoucích v obytných zónách měst a obcí, včetně parků, zámeckých zahrad a památkově chráněných objektů. Součástí této práce je také kácení rizikově situovaných stromů - hustá zástavba, blízkost elektrického vedení, hřbitovy apod.

Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 605506610Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v T-Mobile

Zahradnictví společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 605 (T-Mobile )