phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Poškozený nahlásil/a Pavel Basl s číslem 608711719

    Pavel Basl z Ostrova je od srpna opět na svobodě. Od prvního dne pokračuje ve svojí trestné činnosti: vyhrožování, stalking, podpisy pochybných úvěrů a směnek, slibování úvěrů, donášení na dealery a pravděpodobně kšefty s fetem: prospí polovinu dne. Aktuálně bydlí na adrese Kamenný pahorek 531, Košťany u Teplic, pohybuje se v černém BMW 740, RZ 6AH 20-63, které mu nepatří ( má desítky exekucí ). Parkuje před domem nebo v okolí. Pokud máte aktuální foto, další adresu, telefon nebo info o jeho trestné činnosti, napište na mail: [email protected] a zveřejním zde za vás. Děkuji za všechny poškozené.

Tento komentář k číslu 608711719 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti