phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Mirka Holasová nahlásil/a UPC s číslem 729929100

    Expert z UPC s údajně výhodnou nabídkou. Okamžitě chtěl uzavírat smlouvu - potvrzení ceny a smlouvu mi ale odmítl poslat na email s vysvětlením, že přece firma komunikuje s milionem a půl dalších zákazníků! Ověřovala jsem si následně ceny a došla jsem k ceně mnohem nižší. Nabídku jsem odmítla s tím, že když se pán nechce obtěžovat se zasláním ceníku na mail, tak už mi ani nemusí volat. Dobře jsem udělala, cena je zjevně nižší, než nabízel... Jeho telefon byl nátlakový a je třeba být asertivní!

Tento komentář k číslu 729929100 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti