phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Lenka nahlásil/a neznámé s číslem 729930890

    Mě to volá často i když jsem číslo zablokovala. Je to call centrum, kde dostávají od nadřízených každý den jiný druhy reklam, který musej nabízet půjčky, paušály, pojištění atd. Číslo si to vyhledává samo v počítači v databázi, ti maj na uších jen sluchátko, aniž by věděli komu volaj a nabízej co zrovna musej. Čtou to přímo z počítače, papíru nebo to uměj nazpamět a musej mluvit tak, aby to na lidi dělalo dojem nebo jim zkoušej blbnout hlavu aby nabídku přijmuli. Čim víc smluv uzavřou, tim víc peněz o výplatě dostanou.

Tento komentář k číslu 729930890 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti