phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. nahlásil/a neznámé s číslem 731144102

    Majitel telefonu se tváří jako "T-Mobile operátor", a existuje řada podobných čísel. Tvrdí, že ví, kolik obtěžovaný majitel telefonu protelefonuje měsíčně, což je samozřejmě lež, a jen to zkouší. Oficiálně se k podobným údajům nikdo dostat nemůže. Poslat mu (z brány t-mobile: sms.t-mobile.cz, je to zadarmo) zprávu ve smyslu "Vase cislo bylo nahlaseno policii CR a T-Mobile jako obtezujici", nebo něco podobného. Návrh zprávy - co je mezi uvozovkami je 160 znaků: "731144102 - vase cislo je nyni hlaseno, jako puvodce telefonni kriminality Policii CR. Zahajeno trestni stihani k potlaceni telefonni kriminality dle § 171, ...", případně ještě jednu další - opět 160 znaků mezi uvozovkami: "731144102 cislo je hlaseno operatorovi T-Mobile a policii, protoze sdelene udaje (mesicne protelefonovana castka) by bylo mozne zjistit jedine trestnou cinnosti"

Tento komentář k číslu 731144102 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti