phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Liana nahlásil/a neznámé s číslem 736300202

    Dostala jsem sms označenou jako OS - text zprávy: "OS: Dokoncete behem MS registraci na pobocce Tipsportu a ziskejte bonus az 50 000 Kc a 150 Kc zdarma na prvni sazky! Plati od 1.5. Nechces SMS? Odpovez:VVHO" Nevšimla jsem si čísla myslela, že je to opravdu obchodní sdělení operátora. Okamžitě jsem chtěla zasílání OS zrušit , tak jsem poslala "VVHO" jako odpověď. Místo toho jsem dostala zprávu, že jsem si objednala finanční půjčku. Super! :-/ Tak bacha na to!

Tento komentář k číslu 736300202 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
 
Akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti