SO Stavo - stavební firma

737138430 / +420737138430

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 737138430
Majitel a adresa:
SO Stavo - stavební firma
Maxe švabinského 12 46605 Jablonec nad Nisou
Město: Jablonec nad Nisou - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

SO Stavo - stavební firma Dodavatel

Potřebujete pomoct v oboru stavebnictví? Pak jste u nás správně. Naše firma se specializuje na anhydritové a cementové podlahy, polystyrenbeton, podlahové vytápění, strojní omítky, montáž šikmých i rovných podhledu SDK a fermacell. Naší velkou předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost, proto se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení Vaší zakázky. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 737138430Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v T-Mobile

Dodavatel společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 73 (T-Mobile )