phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Bazoš nahlásil/a Patrik Šarišský z Hořic s číslem 739374619

    Patrik Šarišský z Hořic, tenhle špindíra přes Bazoš prodával Alhambru. Přes telefonickou dohodu mě nechal zbytečně jet přes půl republiky. Nebral telefon a pouze SMS výmluvy, že mu ráno prasknul blok motoru ( to určitě, ten nepozná kolo od motorky ! ). Pravda je taková, že auto prodal a debílek ani nedal vědět. Náklady cca 4.900 Kč za zbytečnou cestu nehodlá uhradit. Ztráta času s tímto od pohledu hlupáčkem.

Tento komentář k číslu 739374619 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti