Luna Taxi Nový Bor

800100020 / +420800100020

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 800100020
Majitel a adresa:
Luna Taxi Nový Bor
Revoluční 583 47301 Nový Bor
Město: Nový Bor - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Zobrazení mapy

Klikněte na mapu pro zvětšení

Luna Taxi Nový Bor Taxislužba

Nabízíme přistavení vozu po Novém Boru do 7 minut a mimo Nový Bor po dohodě. Geograficky působíme především v Libereckém a Ústeckém kraji, ale samozřejmě Vás převezeme kamkoliv dle předchozích dohod. Naše vozy Škoda Octavia 2 combi, VW T5 7 míst jsou čisté, vybavené klimatizací, Wi-Fi zdarma, dětskými sedačky. Vozy řídí školení, spolehlivý a profesionální řidiči. Nabízíme Vám nejrychlejší přistavení vozu a to zcela zdarma. Můžete si vybrat vůz i řidiče.

Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 800100020Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Zelená linka

Taxislužba společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 800 (Zelená linka)