TAXI BERYL Turnov

800880900 / +420800880900

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 800880900
Majitel a adresa:
TAXI BERYL Turnov
Legionářů 2247 51101 Turnov
Město: Turnov - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

TAXI BERYL Turnov Taxislužba

Taxislužba s dlouholetou tradicí působící v Turnově a okolí od roku 1995. S bohatou zkušeností se službami pro různorodou klientelu. Jsme tu pro vás 24/7, přepravíme k doktorovi, do zaměstnání, na nákup, ale i na letiště, vlastně kam jen si budete přát. Naše vozy několikrát denně dezinfikujeme. Aktuálně zajišťujeme nepřetržitou službu přepravy osob a zásilek po celé ČR i do EU. Disponujeme pěti osobními vozy, včetně vozu pro osm osob, které jsou vybaveny i Wi-Fi připojením. Těšíme se na Vás!

Otevírací doba

M-Su 24hr
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 800880900Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Zelená linka

Taxislužba společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 800 (Zelená linka)