phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Pavel nahlásil/a neznámé s číslem 90340050

    Provozovatel telefonního čísla 90340050 moc dobře ví co dělá a okrádá tak všechny uživatele, kteří využijí možnosti zviditelnění se na Badoo. Stačí pouze jednou odeslat sms a už se vám strhávají platby každý týden bez ohledu na to, že jste si již další týden nepředplatili. Protože je služba při prvním aktivování aktivní i dále, platíte každý týden 50,-Kč Doporučuji zrušit v sekci nastavení badoo/platby/zrušení předplatného. Jinak se této služby nezbavíte. Jsou to k... zlodějský!

Tento komentář k číslu 90340050 odstranit

K odstranění komentáře, prosím zadej krátké odůvodnění a tvůj kontakt v následujícím formuláři, aby bylo možné navázat kontakt při nesouhlasu. Obdržíš e-mail, v kterém musíš potvrdit odstranění. Pokud nedojde k potvrzení, bude komentář automaticky za jeden den opět povolen. Četl jsem Privacy Policy. Souhlasím, že údaje mohou být použity k zodpovězení žádosti nebo k dalším otázkám. Žádost bude odeslána šifrována přes https na server.


 
 
akceptovat

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti našich stránek. Individuální nastavení lze provést v Privacy Policy. Zobrazit podrobnosti