Dr.Max Lékárna

417560088 / +420417560088

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 417560088
Majitel a adresa:
Dr.Max Lékárna
Československé Mládeže Kaufland 3500 40747 Varnsdorf
Město: Varnsdorf - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

Dr.Max Lékárna Lékárna

Dr.Max představuje s více než 460 pobočkami největší lékárenskou síť v ČR. Jde zároveň nejen o jméno sítě lékáren, ale i stovek produktů vlastní značky dostupné výhradně v lékárnách a e-shopu Dr.Max. Ve stovce lékáren fungují odborná dermocentra, která kromě odborné diagnostiky pleti nabízejí široký sortiment dermokosmetiky, mimo jiné exkluzivně dermokosmetiku značek Uriage, Nuance a Physician´s Formula. Karta výhod Dr.Max je nejrozšířenější věrnostní program v ČR s širokou nabídkou benefitů.

Otevírací doba

M-Su 8am-8pm
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 417560088Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Ústecký kraj

Lékárna společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 417 (Ústecký kraj)