Dr.Max Lékárna

581211889 / +420581211889

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 581211889
Majitel a adresa:
Dr.Max Lékárna
Čechova Oc Galerie Přerov 3491/26 75002 Přerov
Město: Přerov - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

Dr.Max Lékárna Lékárna

Dr.Max představuje s více než 460 pobočkami největší lékárenskou síť v ČR. Jde zároveň nejen o jméno sítě lékáren, ale i stovek produktů vlastní značky dostupné výhradně v lékárnách a e-shopu Dr.Max. Ve stovce lékáren fungují odborná dermocentra, která kromě odborné diagnostiky pleti nabízejí široký sortiment dermokosmetiky, mimo jiné exkluzivně dermokosmetiku značek Uriage, Nuance a Physician´s Formula. Karta výhod Dr.Max je nejrozšířenější věrnostní program v ČR s širokou nabídkou benefitů.

Otevírací doba

M-F 8am-8pm, Sa 8am-1pm, Su Closed
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 581211889Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Olomoucký kraj

Lékárna společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 581 (Olomoucký kraj)