Lípa Detailing

605431818 / +420605431818

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 605431818
Majitel a adresa:
Lípa Detailing
V zámku 2 66407 Pozořice
Město: T-Mobile - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Zobrazení mapy

Klikněte na mapu pro zvětšení

Lípa Detailing Automyčka

Jmenuji se Martin Lípa a nabízím profesionální služby v oblasti komplexního čištění automobilů. Jsem kvalifikovaný odborník a mezi mé služby patří ruční čištění interiéru a exteriéru vozidel, čištění a tepování autosedaček, čištění a ošetření kožených sedaček a renovace kůže. Dále také nabízím renovaci a voskování laku, keramickou ochranu laku a renovaci světlometů, provonění interiéru a další služby.

Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 605431818Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v T-Mobile

Automyčka společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 605 (T-Mobile )