Salon Střižna

608294295 / +420608294295

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 608294295
Majitel a adresa:
Salon Střižna
Cimburkova 403/26 13000 Praha
Město: Praha - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

Salon Střižna Kadeřnictví

Hledáte kadeřníka v okolí Prahy? Pak jsme zde právě pro Vás. Nabízíme dámské a pánské kadeřnictví. Děláme společenské, maturitní a svatební účesy, společenské účesy, nastavování vlasů a vlasové rekonstrukce. V našem kadeřnictví se nacházíte v příjemném prostředí, kde vám nabízíme vždy profesionální a vstřícný přístup. Naši pracovníci prochází pravidelným školením se zahraničními odborníky Budeme se těšit na Vaši návštěvu. _

Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 608294295Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Vodafone česká republika

Kadeřnictví společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 608 (Vodafone česká republika)