Stavebniny HAPER s.r.o.

733150688 / +420733150688

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 733150688
Majitel a adresa:
Stavebniny HAPER s.r.o.
Meziříčská 194 76861 Bystřice pod Hostýnem
Město: Bystřice pod Hostýnem - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

Stavebniny HAPER s.r.o. Půjčovna nákladních automobilů

O tom, že jsme se stali firmou dynamickou, svědčí i skutečnost, že v současné době nabízíme téměř kompletní nabídku stavebních materiálů a každoročně narůstá počet spokojených zákazníků našich stavebnin. Naším krédem je vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a nabídnout služby a produkty na nejvyšší možné úrovni. Pevně věříme, že se spokojeným obchodním partnerem můžete stát i Vy, a těšíme se na budoucí spolupráci.

Otevírací doba

M-F 7am-5pm, Sa 7:59am-11am, Su Closed (V zimním období provozní doba – po-pá – od 7:00 do 16:00, so – od 7:00 do 11:00)
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 733150688Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v T-Mobile

Půjčovna nákladních automobilů společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 73 (T-Mobile )