Čalouněný nábytek na zakázku

388320072 / +420388320072

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 388320072
Majitel a adresa:
Čalouněný nábytek na zakázku
Dlouhá louka 480 38422 Vlachovo Březí
Město: Vlachovo Březí - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

Čalouněný nábytek na zakázku Čalounictví

Křeslo po dědečkovi chátrá a nechcete jej vyhodit? Chcete mít originální nábytek na míru a přesně dle Vašich představ? Neváhejte se obrátit na nás! Jsme rodinná firma, která klade důraz nejen na detailní požadavky zákazníka, ale i na prostory, ve kterých naše služby realizujeme. Zabýváme se čalounickými pracemi a především zakázkovou výrobou, ale i renovacemi starších kousků. Poradíme Vám s celkovým zpracováním od návrhu látky, přes kalkulaci a realizaci až pod následné opravy čalounění.

Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 388320072Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Jihočeský kraj

Čalounictví společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 388 (Jihočeský kraj)