Mgr. Jana Malá, advokátka

469620655 / +420469620655

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 469620655
Majitel a adresa:
Mgr. Jana Malá, advokátka
Resselovo Náměstí 5 53701 Chrudim
Město: Chrudim - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

Mgr. Jana Malá, advokátka Právní kancelář

Poskytuji kvalitní právní služby na základě odborných znalostí pozitivního práva, znalosti místního právního a justičního prostředí a vlastních profesních zkušeností z dlouholetého působení ve státní správě a advokacii a ze svého současného působení v místní samosprávě. Při komplexním řešení klientova případu spolupracuji dle potřeby s notáři, soudními znalci, realitními kancelářemi, odbornými poradci, zejména na úseku finančního práva a práva životního prostředí, jakož i kolegy advokáty.

Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 469620655Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Pardubický kraj

Právní kancelář společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 469 (Pardubický kraj)