TEMPO O.O.P.P. spol. s r.o.

469622801 / +420469622801

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 469622801
Majitel a adresa:
TEMPO O.O.P.P. spol. s r.o.
Pardubická 620 53701 Chrudim
Město: Chrudim - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

TEMPO O.O.P.P. spol. s r.o.

Firma TEMPO O.O.P.P. s.r.o. zahájila svoji činnost v oblasti osobních ochranných pracovních prostředků v roce 2000. Díky dlouholetým zkušenostem zakladatelů firmy Vám můžeme nabídnout široký sortiment OOPP pro všechna odvětví průmyslné a řemeslné výroby. Našimi zákazníky jsou firmy stavební, strojírenské, energetické, chemické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře. V naší, stále se rozšiřující nabídce naleznete výrobky tuzemské i zahraniční výroby.

Otevírací doba

M-F 8am-5pm, Sa-Su Closed
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 469622801Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Pardubický kraj

společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 469 (Pardubický kraj)