Projekty a stavby Ing. Kindl s.r.o.

608110490 / +420608110490

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 608110490
Majitel a adresa:
Projekty a stavby Ing. Kindl s.r.o.
Lidická 441 27351 Unhošť
Město: Unhošť - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

Projekty a stavby Ing. Kindl s.r.o. Konstrukční inženýr

Společnost Projekty a stavby - Ing. Karel Kindl poskytuje služby stavební a projekční kanceláře se zaměřením na statiku. Projektanti a statici naší kanceláře Vám zajistí studie staveb a jejich vlivu na okolí, dokumentace pro stavební povolení, projekty pro provedení stavby, autorský a stavební dozor aj. Postaráme se Vám o kompletní stavební projekty všech typů. Neváhejte nás kontaktovat a přesvědčte se o kvalitách naší společnosti. Domluvte se již dnes na konzultaci a již brzy můžete stavět.

Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 608110490Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Vodafone česká republika

Nejhledanější telefonní čísla v 608 (Vodafone česká republika)