Taxi Group

737041538 / +420737041538

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 737041538
Majitel a adresa:
Taxi Group
Soběslavská 2224 39002 Tábor
Město: Tábor - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Zobrazení mapy

Klikněte na mapu pro zvětšení

Taxi Group Taxislužba

Taxi Group je taxislužba z Tábora. Obsluhujeme okres Tábor, celou ČR i zahraničí. Zajišťujeme přepravu osob, přepravu kusových zásilek, transfery na letiště, Drink servis (odvoz vozu), přepravu pro hotely a hotelové resorty. Jsme schopni vyhovět každému požadavku zákazníka. V našem kolektivu je anglicky mluvící dispečer, takže jsme schopni zajistit i přepravu zahraničních klientelu. Dispečink fungující 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Spolehlivý a komfortní vozový park. Těšíme se na Vás!

Otevírací doba

M-Su 24hr
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 737041538Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v T-Mobile

Taxislužba společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 73 (T-Mobile )