Penzion Podzámčí

739088927 / +420739088927

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 739088927
Majitel a adresa:
Penzion Podzámčí
Družstevní 79/79 67128 Jaroslavice
Město: Jaroslavice - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

Penzion Podzámčí

Hledáte ubytování ve Znojmě? Neváhejte a navštivte náš penzion Podzámčí! Naše ubytování v Jaroslavicích nabízí jednopatrové i krásné slunné mezonetové pokoje. Všechny pokoje jsou vybavené sprchovým koutem, WC, televizí a W-Fi připojením. Nabízíme k dispozici i rodinný apartmán - možnost ubytovat 4 osoby, vybavený kuchyňským koutem, sociálním zařízením. Penzion je bezbariérový. Můžete si zapůjčit dětskou postýlku zdarma. Platíte až v den nástupu.

Otevírací doba

M-Su 8am-8pm
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 739088927Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v T-Mobile

společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 73 (T-Mobile )