MUDr. Pastorová Petra - oční ambulance

777757517 / +420777757517

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 777757517
Majitel a adresa:
MUDr. Pastorová Petra - oční ambulance
Zdeňka Chalabaly 3041/2 70030 Ostrava
Město: Ostrava - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

MUDr. Pastorová Petra - oční ambulance Oftalmolog

Na našem pracovišti nabízíme komplexní oční vyšetření dětí i dospělých, vyšetřujeme a léčíme pacienty s glaukomem (zelený zákal) nebo s diabetickou retinopatií. Spolupracujeme s těmito zdravotními pojišťovnami: • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) - 205 • Revírní bratrská pokladna (RBP) - 213 • Zdravotní pojišťovna MV ČR (ZPMV) - 211 • Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) - 207 • Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP) - 201 Jazyková vybavenost ordinace: ANGLIČTINA. _

Otevírací doba

M-F 8am-3pm, Sa-Su Closed (Ordinační doba je stejná jako provozní. Pracujeme formou objednávek. Akutní stavy ošetříme bez objednání. V pátek pouze operační den.)
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 777757517Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v Vodafone česká republika

Oftalmolog společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 777 (Vodafone česká republika)