K-Vet veterinární ordinace

797855795 / +420797855795

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 797855795
Majitel a adresa:
K-Vet veterinární ordinace
Masarykovo Náměstí 243 29501 Mnichovo Hradiště
Město: Mnichovo Hradiště - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

K-Vet veterinární ordinace Veterinární klinika

Jsme veterinární ordinace pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a interní medicínu. Samozřejmostí je osobní přístup a empatické jednání nejen s klienty, ale i s pacienty. Naším heslem je ,,Prevence je jednodušší než léčba", proto se snažíme individuálně, dle věku, pohlaví nebo plemene, každému pacientovi poradit a doporučit opatření, která vedou k dlouhému a spokojenému životu bez zdravotních problémů. Zdraví Vašeho mazlíčka je pro nás stejně důležité jako pro Vás.

Otevírací doba

M 9am-12pm, 1pm-5pm, Tu 9am-12pm, 1pm-3pm, W 9am-12pm, 1pm-5pm, Th 9am-12pm, 1pm-3pm, F 9am-12pm, Sa-Su Closed (K návštěvě je nutné se objednat na webu www.k-vet.cz.)
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 797855795Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v U:Fon

Veterinární klinika společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 79 (U:Fon)