SEMI OPTIK s.r.o.

731441109 / +420731441109

Kontaktní údaje

Telefonní číslo: 731441109
Majitel a adresa:
SEMI OPTIK s.r.o.
Kostelní 182/1 67172 Miroslav
Město: Miroslav - Česká Republika
Další podrobnosti: Website
Všechny údaje jsou bez záruky!

Umístění

Klikněte na mapu pro zvětšení

SEMI OPTIK s.r.o. Optometrie

Potřebujete změřit zrak nebo nové brýle? Navštivte jednu z našich optik. Jsme regionální síť optik s širokou nabídkou služeb a produktů. Provádíme optometrii a aplikaci kontaktních čoček. Máme trvalou slevu na kontaktní čočky. Při nákupu dvou jakýchkoli balení získáte automaticky 10 % slevu! Ve všech prodejnách přijímáme platbu kartou. Na měření zraku se můžete objednat online. Nyní si u nás můžete objednat čočky v pohodlí domova. Doručíme je až k Vám domů.

Otevírací doba

M-F 8am-4pm, Sa-Su Closed
Posouzení: Jedná se o komerční telefonní číslo

Nové hodnocení pro 731441109Chci být informován/a o novinkách o tomto čísle.

 
Mám nechat hodnocení?
Pokud vám toto telefonní číslo stále volá, odpověď by měla být ano
! Pokud na toto číslo ponecháte hodnocení, vytvoříme v naší databázi profil volajícího a necháme ostatní uživatele informovat o povaze hovoru, než zvedne telefon. Jedná se o krok směrem k tomu, že nežádoucí hovory jsou věcí minulosti. Pokud existuje několik položek pro určité číslo, pokusíme se vysledovat volajícího a zkontrolovat jeho legitimitu.

Chraňte svůj komentář před smazáním! Stejně jako Registrovaný uživatel, budeme vás kontaktovat dříve, než vás někdo může smazat. Pokud jste vlastníkem čísla nebo máte další informace o společnosti, použijte pro získání více informací speciální seznam společností.

Více společností v T-Mobile

Optometrie společnosti v Česká Republika

Nejhledanější telefonní čísla v 73 (T-Mobile )